تبلیغ کنار لوگو
همکاری و حمایت

 


مدیر سایت :

در خلا آگاهی و خردورزی , انسانیت ونوع دوستی رنگ می بازد و انواع آسیب ها و مشکلات و گرفتاری های  فردی و اجتماعی برای ما ونسل های بعد رقم میخورد در این پایگاه اجتماعی تلاش در جهت آگاهی بخشی وخرد ورزی داریم تا بتوانیم رویکردهای مثبت ومنطقی را جایگرین رویکردهای منفی ونادرست کنیم وقدمی استوار در جهت تحقق انسانیت ونوع دوستی وخردورزی برداریم واز بسیاری از آسیب های فردی واجتماعی پیشگیری کنیم  جهت یاری به تحقق  آرمان وهدف سایت ؛با به اشتراک گذاردن آدرس ومطالب سایت اندیشکده زمین ما را در این اقدام خیر خواهانه  وامداد به هم نوعان خود سهیم فرمایید ,هزینه تحقق سلامتی وثبات وامنیت وآسایش و رفاه ؛ نوع دوستی وکمک به هم نوع  فارغ از تعصبات قومی ونژادی ومذهبی و… میباشد؛اندیشمندانه زیستن‌ تنها وتهترین انتخاب مدنی فرا روی ماست .

بیایید جهت پیشگیری  از بیماری  های اجتماعی نظیر  , بیکاری و فقر و مشکلات خانوادگی و…. که در خلا آگاهی ومهارت باید فردا بپردازیم ؛امروز اندکی هزینه کنیم تا بتوانیم به خود وهم نوعان کمک کنیم  و سلامت زیستن  را به خود وهم نوعان خود هدیه کنیم .

 

اگر اندیشه وعملکرد سایت را کارآمد ومدنی وخیر خواهانه میدانیداشاعه مطالب با ذکر منبع و کمک به تامین هزینه های  این سایت  را از طریق:

.شماره ملی کارت: محمد محمدپور   ۰۷۱۷-۶۴۲۱-۹۹۷۳-۶۰۳۷ فراموش نفرمایید. 

-آدرس سایت جهت اشتراک  

-اتدیشکده زمین-myearthliv.com

-اشتراک نظرات و پیشنهادات :

andeshkdezamin@gmail.com

ارتباط مستقیم ( ارسال پیام )


۰۹۳۷۵۷۵۷۵۴۴

-حمایت  :

بازدیدها: 24