تبلیغ کنار لوگو

بهترین نوع انسان

مختصات  انسانیت

هر شخصی که فارغ  از عقاید وسلایق شخصی وتعصبات ملی ومذهبی خود؛ روحیه انسان دوستی وشرافت و تواضع وتحمل ومدرا و کارو تلاش وپشتکار داشته باشد و در اندیشه خدمت به هم نوعان خود بوده و با آگاهی و خردورزی خود در جهت  ارتقای کمیت وکیفیت زندگی خود وهم نوعان خود تلاش کند و به ارزش واهمیت منابع وامکانات  موجود واقف بوده و منابع وامکانات قابل استفاده را روانه زباله دان نمیکند اگر خود نیازی به آنها ندارد, متمدنانه آنها را دراختیار نیازمندان ونهادهای خیریه قرار داده وچشم برآسیب دیدگان جامعه وآسیب های آنها نمی بندد وخیر خواهی وکمک به هم نوع را وظیفه انسانی خود تلقی کرده ودر حد توان وامکانات خودبه یاری آسیب دیدگان وگرفتاران می شتابند زمین را زمینه تعامل وهمگرایی ومصالحه میداند وخواهان بهزیستی وهمزیستی مسالمت آمیز می باشد. مدنیت وقانونمداری وقانونمندی وتواضع وخیر خواهی را وسایل زیستن در کنار هم در صلح ودوستی میداند فرای عقاید وباور های خود ؛هم نوعان خود را درجای جای این کره خاکی دوست میدارند منزلت وشان هر کس را به میزان تواضع وانسانیت ونوع دوستی وکمک ویاری هم نوع میداند وآنها را به هیچ چیز نمیفروشد .صفات انسانی مانند خیر خواهی و نوعدوستی ومروت وگذشت از خود به یادگار میگذاردنه قهر وغضب وقصاوت وخشونت.

اول خود را یک انسان میداند مشابه دیگر هم نوعان و در کنار آنها نه در مقابل آنها

و نیاز انسانها به همدیگر را درک کرده و فرای ملیت ودین وعقیده ورنگ وزبان خود، هم نوعان خود را دوست میدارند ودر اندیشه داد وستد و زیستن با آنها میباشد.دوستی ومحبت را جایگزین قهر غضب ونفرت کرده، در اندیشه تعامل وزندگی با هم نوعان خود میباشد.

 مفاهیم کلان زندگی و ماهیت انسان ونیازهای انسان ودرک تاریخ زندگی بشر ومشکلات وگرفتاری های تاریخی بشر مشکلات وگرفتاری های روز بشر  را درک  میکند و سعی در تاثیر گذاری مثبت بر هم نوعان  دارد و بهزیستی وهمزیستی مسالمت آمیز آیین ومرام اوست  درک میکند  از ویژگی های انسانیت است اندیشه ها ورویکرد های ومیزان موفقیت های ما در زندگی عکس العمل اندیشه ها وآموزش های مثبت خانواده و جامعه میباشد وشکست ها وگرفتاری های ما نیز عکس العمل  اندیشه ها و آموزش ها منفی خانواده وجامعه  میباشند .

    انسان های ساده  زیست و خیراندیش که در طول تاریخ منجی میلیونها تن از فقر وگرسنگی وجنگ وفلاکت بوده اندونردبان رشد وپیشرفت جامع ای بزرگ شده اند  بی شک آنان با هر رنگ ونژاد وملیت بهترین نوع بشر وبهترین انسان ها بوده اند.

وبرعکس انسان های خودخواه وفرصت طلب وغیر اجتماعی که یک جامعه برخوردار وسالم را با مکر وفریب وزیاده خواهی به منجلاب فساد وتباهی کشانده اند و زندگی کردن را از میلیون ها انسان ربوده اند بی شک بدترین وخطر ناکترین نوع افراد بشر بوده اند.

بنابراین بهترین افراد بشر؛ انسان هایی اند  که در اندیشه خیر خواهی وکمک وخدمت صادقانه و بدون چشم داشت به هم نوعان خود هستند از اینرو لایق ترین ها برای تصدی مسیولیت وخدمت نیز  میباشند.

بازدیدها: 24

درباره نویسنده

😩دانش آموخته فیزیک 🌿🌾-شاغل در آموزش وپرورش 🌳🌼💐 🌎-زمین سرای من 🌷🌴 🗻-ایران سرفراز وطن من🌿🌲🥀 ♼-سلامتی زمین وهم نوعان دغدغه من 🌺☘🌾 ⛨-اندیشه مثبت وسازنده رویکرد من 💐🌹🌸 🌱🌴⛪-کمک ویاری هم نوعان وظیفه و مسئولیت من 👀-بهزیستی و همزیستی مسالمت آمیز نهایت آرزوی من🏳🇮🇷 📩✉📨 کانال ارتباطی نظرات وپیشنهادات سایت اندیشکده زمین :09375757544

3 دیدگاه

 1. ممد

  افربن. این متن انسانیت که نوستید خیلی با ارزش هست. مخصوصا برای افرادی که در پست و مفام دولتی هستند و انسانیت دارند و خالص و پاک هیتند

  پاسخ
 2. ممد

  آفرین. این متن انسانیت که نوشتید خیلی با ارزش هست. مخصوصا برای افرادی که در پست و مقام دولتی هستند و انسانیت دارند و خالص و پاک هستند.
  امیدوارم همه صفحات سایتهای اینترنت ایران، پر از اینجور متنها و پُستهای انسانیت و شرافت شود 🌹🌷🌺

  پاسخ
  1. admin

   ممنون
   انسانیت همه چیزی است که بشر برای زیستن در این کره خاکی در کنار هم بدان نیاز دارد امید وارم این نگاه ونگرش را بتوانیم جایگزین مکر وفریب و زد وبند ودروغ ودغل وریاکاری کنیم –
   زنده باد انسانیت ومروت وجوانمردی

   پاسخ

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.